REKLAMA

Gabinet Liberi Psychoterapia Warszawa

Gabinet Liberi Psychoterapia Warszawa

Gabinet Liberi Psychoterapia Warszawa to kameralny gabinet psychoterapii, który mieści się przy metrze Służew w okolicy pełnej zieleni między Ursynowem a Mokotowem. Do naszego zespołu należą doświadczeni psychologowie i psychoterapeuci, terapeuci par oraz psychoterapeuci pracujący z młodzieżą.

Pracujemy integratywnie, a więc łączymy różne nurty w psychoterapii. Podstawą naszej pracy jest podejście humanistyczno-doświadczeniowe, w którym ważna jest autentyczna i szczera relacja z klientem. Z klientami podczas terapii wchodzimy w relacje, które opierają się na szacunku, akceptujemy ich takimi, jacy są i jesteśmy empatyczni wobec ich wszelkich doświadczeń, jakie wnoszą na spotkania. Tak rozumiana relacja terapeutyczna jest bardzo ważnym czynnikiem leczącym w psychoterapii, ponieważ bardzo często w innych ważnych relacjach nie doświadczaliśmy uczucia pełnej, bezwarunkowej akceptacji.

Doświadczeniowy charakter psychoterapii polega na tym, że w tu i teraz koncentrujemy się na tym, co przeżywa klient. Na czym? Na jego emocjach, myślach, zachowaniach i doświadczeniach z ciała. Tego rodzaju pełne doświadczanie siebie w różnych aspektach (emocje, doświadczenia z ciała, myśli, zachowania), pozwala usunąć różnego rodzaju napięcia, bariery i blokady i często wiąże się z uczuciem ulgi w dotychczas przeżywanych trudnościach.

W naszym gabinecie prowadzimy:

– psychoterapię indywidualną osób dorosłych

– terapię par

– psychoterapię młodzieży

– konsultacje rodzinne

– konsultacje wychowawcze dla rodziców

– terapię uzależnień

Zapraszamy do spotkań z naszymi doświadczonymi psychoterapeutami. Nasi specjaliści, w ramach psychoterapii indywidualnej, pomagają osobom zmagającym się m.in. z:

– lękiem, atakami paniki

– depresją, wahaniami nastroju

– poczuciem braku sensu w życiu

– problemami z samooceną i poczuciem własnej wartości, nadmiernym krytykowaniem siebie

– różnego rodzaju kryzysami (osobistymi lub w ramach terapii par)

– kryzysem po stracie bliskiej osoby, też po rozstaniu

– trudnościami w relacjach z ważnymi osobami

– zaburzeniami osobowości m.in. borderline

– zaburzeniami odżywiania

– trudnościami w wyrażaniu emocji lub impulsywnością (np. wybuchy złości)

– pochodzącym z rodzin alkoholowych i dysfunkcyjnych (DDA, DDD)

– osobom doświadczającym przemocy

– osobom, które doświadczyły różnych nadużyć i traum

– osobom LGBT+

Zachęcamy do podjęcia psychoterapii w naszym Gabinecie jeśli przechodzisz właśnie trudny czas w życiu, cierpisz i chcesz uzyskać pomoc w poradzeniu sobie ze swoimi problemami. Psychoterapia w Gabinecie Liberi jest cyklem autentycznych, opartych na wzajemnym szacunku i empatii spotkań dwóch osób – klienta i psychoterapeuty. Terapia umożliwia klientowi otrzymanie wsparcia i akceptacji, a w konsekwencji – zyskania siły do wprowadzania zmian w życiu.

Psychoterapia młodzieży Warszawa. Na pierwszą konsultację zawsze zapraszamy nastolatka z rodzicami, co pomaga nam lepiej zrozumieć sytuację danej rodziny, zanim podejmiemy się terapii. W ramach kolejnych spotkań proponujemy oddzielne konsultacje z nastolatkiem oraz z rodzicami.

Nasi specjaliści potrafią zbudować z nastoletnimi klientami opartą na zaufaniu relację, dzięki której praca nad problemami takimi jak autoagresja, trudności w szkole czy stany depresyjne, staje się możliwa i małymi krokami prowadzi do oczekiwanej zmiany.

Psychoterapia online – to forma terapii, która jest równie efektywna, jak psychoterapia stacjonarna. Od lat, z dobrymi efektami, zajmujemy się taką formą psychoterapii, są też w naszym zespole osoby, które specjalizują się w spotkaniach online. Jeżeli logistyka, długie dojazdy czy choroba uniemożliwiają Ci dojechanie do nas, zapraszamy do zapisu na spotkanie online, sprawdź, czy taka forma wsparcia będzie Ci odpowiadać.

Zadbaj o siebie – zrób pierwszy krok i umów się na spotkanie.

Zapisy prowadzimy online: https://gabinetliberi.pl/umow-sie/ oraz telefonicznie: 532 505 951

Zapraszamy do kontaktu, chętnie dobierzemy specjalistę i pokierujemy na pierwszą konsultację.

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj także